O nas

Jesteśmy doświadczoną firmą na rynku usług transportowych.

Od 2003 roku niezmiennie pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty . Inwestujemy w zakup nowych autobusów, zatrudniamy kierowców z doświadczeniem i znajomością języków obcych.

Dążymy do posiadania szerokiej oferty pojazdów przeznaczonych do transportu zróżnicowanej ilości osób . Zapraszamy do galerii zdjęć w celu obejrzenia oferty naszych pojazdów .

Każdą usługę traktujemy indywidualnie ,sugerujemy rozwiązania naszym klientom,służymy pomocą w planowaniu trasy i czasu przejazdu.

Każdy klient jest dla nas ważny ,każdy klient jest traktowany z powagą i empatią.

Budujemy markę w oparciu o gamę usług transportu osób w zakresie przewozów w obsłudze:
- ruchu turystycznego (biura podróży, szkoły, firmy)
- przejazdów dla klubów sportowych
- przewozów pracowniczych
- podmian załóg statków
- imprez okolicznościowych
- przejazdów indywidualnych

Zapraszamy do współpracy!

Posiadamy:

  • certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób (nr 75/F3/03) wydanym przez Instytut Transportu Samochodowego (zobacz)
  • licencje na wykonywanie międzynarodowego transportu osób samochodem osobowym i autobusem wydana przez Ministra Infrastruktury (zobacz [1] [2])
  • certyfikat Krajowego Rejestru Długów jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem systemu KRD oraz uczestniczymy w programie Rzetelna Firma (zobacz)
  • certyfikat członkostwa w Zachodniopomorskiej Izbie Turystyki (zobacz)
  • certyfikat ukończenia kursu bezpiecznej i ekologicznej jazdy autokarem (zobacz)

W dniu 01.02.2021 otrzymaliśmy pomoc w formie subwencji finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kruczej 50